Kategori Arşivleri: Blog

Genel anlamda bir web sitesi çizgisinde ilerleyen sitemin kişisel blog kategorisi. Burada yalnızca kişisel deneyimlerimi, görüşlerimi ve konuk bloglar-bloggerlar hakkında yazıları bulabilirsiniz.

Champix ile Sigarasız 2020

Bu defa, daha öncekilere nazaran çok daha farklı bir yazı ile karşınızdayım. Bugüne dek bir web sitesi çizgisinde ilerleyen yazılarımda genel olarak kişisel görüş, deneyim değil de genel olarak ne-nasıl yapılır türünde yazılar paylaşıyordum. Bu defa sigarayı bırakma hedefime ilerlerken yaşadıklarımı günden güne burada paylaşacağım. Daha önce birkaç bırakma girişimim oldu ancak en uzun 1 ay süreyle içmedim.… Devamı.. »

Kişisel Blog Tanıtımı

Ücretsiz kişisel blog tanıtımı kategorisinde ad-soyad veya mahlas olarak belirlediğiniz domaine sahip bloglarınıza yer veriyorum. Bir bakıma ücretsiz backlink almak da diyebiliriz. Teknoloji, moda, kitap, dizi veya arabalar, konu farketmeksizin her alanda kişisel bloğunuzu tanıtabilirsiniz. Tabii illegal sayfalar, yasa dışı bahis, cinsellik gibi ahlaka aykırı tanıtımlar yayınlanmayacaktır. Yazınızı aşağıdaki şablona uygun şekilde yazmanızı rica ederim. Merhaba ben Ahmet,… Devamı.. »